karnet na narty gratis

Rezerwujesz nocleg w wybranych hotelach lub pensjonatach – karnet na stok dostajesz GRATIS!!! FreeSKI trwa od rozpoczęcia działalności stacji narciarskich do 20 grudnia i od końca ferii zimowych do momentu zamknięcia wyciągów. Oferta ważna przy rezerwacji noclegu na minimum 2 dni.

Poradnik Klienta FreeSKI

– Jak mam odebrać karnet FreeSKI w hotelu/pensjonacie?

– Podajemy przykład weekendowy:
Rezerwuje Pan nocleg od piątku do niedzieli (2 noclegi). Po przyjeździe do hotelu/pensjonatu w piątek otrzymuje Pan karnet na sobotę. W sobotę otrzymuje Pan karnet na niedzielę.

Zasady promocji Freeski “Karnet Gratis”

  1. Rezerwacja powinna być dokonana bezpośrednio w hotelu/pensjonacie drogą telefoniczną lub mailową.
  2. Promocja FreeSki nie łączy się z innymi promocjami.
  3. Przy dokonaniu rezerwacji należy powołać się na program FreeSki.
  4. W hotelu/pensjonacie wydawane są blankiety, z którymi należy zgłosić się do kasy ośrodka narciarskiego w celu wymiany na karnety narciarskie.

UWAGA!
Rezerwacja noclegu odbywa się tylko i wyłącznie bezpośrednio z danym hotelem lub pensjonatem.
Oferta nie może być łączona z innymi promocjami.obowiązującymi w hotelu lub pensjonacie.

 

Nasze stoki

poznaj stoki freeski

 

KRYNICA ZDRÓJ

Słotwiny Arena to 10 tras zjazdowych o różnej skali trudności, 6-osobowa kolej wyprzęgana firmy Doppelmayr na dwóch wyciągach Słotwiny Arena i Słotwinka, wyciąg taśmowy oraz „Zimowy plac zabaw Kubuś-Ski” na wyciągu szkoleniowym dla dzieci. Ośrodek narciarski to doskonałe miejsce do organizacji zawodów sportowych, posiada trasę FIS. Stacja posiada własną szkołę narciarską, wypożyczalnię, sklep, serwis i przechowalnię sprzętu. Urozmaicone naturalne otoczenie, profesjonalna infrastruktura i nasze doświadczenie pozwalają na organizację fantastycznych imprez sportowych niezależnie od pory roku. Stacja oferuje co roku stałe wydarzenia, jak “Gymkhana” czy “Splash” oraz Liga Kubusiowego Narciarza.

 

zobacz więcej

RZYKI K. ANDRYCHOWA

Ośrodek narciarski Czarny Groń ma do dyspozycji cztery pięknie położone trasy narciarskie. Zarówno osoby początkujące, jak i te bardziej zaawansowane znajdą tutaj coś dla siebie. Specjalnie dla osób korzystających z tras narciarskich zbudowano tutaj hotel oraz bezpośrednio przy wyciągu komfortowe pokoje. Wysoki standard i piękny widok na okoliczne góry powodują, że jest to idealne miejsce dla narciarzy. Każda z tras narciarskich ma inne nachylenie stoku, co pozwala na dostosowanie do nich swoich umiejętności. Dla wszystkich miłośników freestyle’u i mocnych wrażeń stacja narciarska Czarny Groń posiada profesjonalny snowpark, w którym w zależności od warunków śniegowych i zapotrzebowania do dyspozycji jest ponad 15 przeszkód.

zobacz więcej

KASINA

Stacja narciarska Kasina Ski to wspaniały, najdłuższy z najbliższych Krakowowi, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny. Jego cechą charakterystyczną jest jednolite pochylenie (21%) na całej długości trasy, co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy. Kasina Ski zaprasza do korzystania z krzesełkowej, sześcioosobowej kolei linowej Dopplemayr o długości 1100 metrów oraz wyciągu taśmowego. Wyjazd na stację górną (900 m.n.p.m.) trwa niespełna 8 minut. W ofercie dla miłośników białego szaleństwa po zmroku również nocna jazda na dobrze oświetlonym i przygotowanym stoku – zaraz po przerwie na ratrakowanie.

 

zobacz więcej

Stacja narciarska Skolnity nazywana jest „Dachem Wisły” ponieważ położona jest w samym centrum Wisły. Przez cały rok zaprasza do skorzystania z czteroosobowej kolei linowej o długości 800 metrów. Zimą posiada dwie oświetlone, różniące się stopniem trudności trasy. Niebieska trasa (1100m.) określana jest mianem trasy rodzinnej, natomiast trasa czerwona (980m.) jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych narciarzy, często odbywają się na niej zawody sportowe. Na górnej stacji kolei linowej mieści się darmowy wyciąg orczykowy dla początkujących. Dużym zainteresowaniem narciarzy, a także turystów pieszych odwiedzających Skolnity w sezonie letnim cieszą się tarasy widokowe na górnej stacji kolei. Kolejną atrakcją jest park linowy oraz zagroda z Alpakami.

zobacz więcej

Ośrodek narciarski “Kurza Góra” to przede wszystkim najdłuższa trasa zjazdowa w północnej Polsce, trzy zróżnicowane trasy narciarskie, zimowy park rozrywki dla dzieci oraz szkółka narciarska “Kurza Akademia”. Ośrodek posiada pełne zaplecze m.in. strefę gastronomiczną, wypożyczalnię i serwis narciarski.​

zobacz więcej

Partnerzy
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności zamknij